OFERTA

Menadżerowie starają się stworzyć ofertę ciekawą dla możliwie najszerszej grupy odbiorców. Oferta  która ma porwać klienta i wyróżnić naszą ofertę na tle konkurencji. Jeśli Państwa klienci poszukują czegoś więcej niż animacji z wodzirejem, placu zabaw z dmuchańcami bądź jeździe na kucyku to nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Przygotujcie się zatem na zupełnie nowe doznania. Planetarium to dużo więcej niż kino i zupełnie coś innego niż obserwatorium astronomiczne.  Nasze Planetarium jest dotychczas jedynym obiektem w Polsce pozwalającym na zmianę lokalizacji bez straty na jakości obrazu i komforcie widzów. Programy spotkań w naszym planetarium cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem zarówno ze strony dzieci jak i dorosłych.

CO ZOBACZYMY W PLANETARIUM?

  Seans w planetarium mogą trwać od 15 minut do godziny, mogą składać się z jednej lub kilku części. Może to być na przykład kilkunastominutowa cyfrowa projekcja pokazująca układ gwiazd charakterystyczny dla danego dnia. Pozwala zobaczyć idealny obraz nieba, który „gołym okiem” można zaobserwować bardzo rzadko, tylko w szczególnie sprzyjających warunkach. Przy projekcjach dla najmłodszych pokaz gwiazd zastępujemy animacją dotyczącą zjawisk astronomicznych. Filmy stworzone w formacie fulldome, czyli przygotowane do emisji na sferycznym ekranie to nowość. Otaczający widzów z każdej strony obraz daje złudzenie pełnego zanurzenia w wirtualnym świecie. Możemy zobaczyć filmy związane z niebem i kosmosem, przyrodnicze lub poświęcone teorii ewolucji. Zostały one przygotowane z myślą o widzach w różnym wieku – od przedszkolaków po osoby dorosłe.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ ?

W trakcie eventów przeprowadzamy krótsze lub dłuższe pokazy dla publiczności. W przypadku obiektów wypoczynkowych planetarium rozstawiamy w pobliżu Państwa hotelu/pensjonatu i przeprowadzamy codziennie pokazy dla Państwa gości. Zakres, czas trwania oraz tematyka pokazów zależy wyłącznie do uzgodnień między nami. Przewidujemy różne formy i warunki współpracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Piotr Piotrowski
Tel. 600 131 141  
Planetarium Chłapowo - wnętrze
Piknik GIŻYCKO - z lotu ptaka
Piknik GIŻYCKO - Planetarium
Piknik GIŻYCKO - pokaz dla najmłodszych widzów
Piknik GIŻYCKO - pokaz dla najmłodszych widzów
Piknik GIŻYCKO - konstrukcja PLANETARIUM
Piknik GIŻYCKO - widok ze sceny
Piknik GIŻYCKO - widok ze sceny
Piknik GIŻYCKO - widok z lotu ptaka.
Piknik GIŻYCKO
Piknik GIŻYCKO
Piknik GIŻYCKO - pokaz dla najmłodszych widzów
Piotr Piotrowski

edukator, Planetarium Mobilne

Telefon: 600-131-141
Mail: piotr@planetariummobilne.pl
Piknik GIŻYCKO - widok ze sceny
Piknik GIŻYCKO -
Piknik GIŻYCKO - wieczór przed piknikiem
Piknik GIŻYCKO - pokaz dla najmłodszych widzów
Piknik GIŻYCKO - kolejka :-)
Planetarium Chłapowo
Planetarium Chłapowo - wnętrze
Piknik GIŻYCKO - pokaz dla najmłodszych widzów

Aktualna oferta filmowa

Dlaczego warto przyjść do PLANETARIUM?

  Nasz pokaz to rozrywka dla całej rodziny. Obojętnie czy wybierzecie pokaz rysunkowy czy film popularnonaukowy na pewno wszyscy będziecie się dobrze bawić.

Ekran planetarium jest częścią kuli, dzięki czemu projekcja „otacza” widzów ze wszystkich stron. Teraz każdy może poczuć się jak w kosmosie.

Widok online z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Zapraszamy do obserwacji

Przygoda i niezwykła, niezapomniana podróż

PRZYGODA

Zapraszając nas do swojej Placówki, umożliwią Państwo dzieciom odbycie niesamowitej przygodyZabierzemy dzieci na krańce naszej Galaktyki, w daleką podróż poza nasz świat.

Pokażemy z bliska i szczegółowo każdą planetę naszego Układu Słonecznego.

W 45 minut odbędziemy podróż, która kosmonautom zajęłaby całe życie. Zbliżymy się do gorącego Słońca, odwiedzimy mroźny Pluton.

A to wszystko bezpiecznie, bez wychodzenia z Państwa Placówki.

SPRZĘT

Nasze cyfrowe planetarium, to prezentacja materiałów edukacyjnych na ekranie hemisfery, kopuły, która nas otacza – obraz wyświetlany jest wokół nas, tak jak rzeczywistość.

Posiadamy specjalny model kopuły.

TREŚĆ

Pokazy są dostosowane do wieku i percepcji poszczególnych grup wiekowych – począwszy od przedszkoli, nauczania początkowego, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Możemy prowadzić pokaz także w języku angielskim; nasze materiały, w tym filmy, posiadamy w językach polskim i angielskim.

Formularz kontaktowy

2 + 8 =