O nas

Planetarium Mobilne to dużo więcej niż kino i coś zupełnie innego niż obserwatorium astronomiczne. Nadmuchiwana kopuła z nowoczesnym sprzętem i systemem wentylacyjnym pozwala na przeprowadzanie pokazów w jakości 4K z wysokiej klasy przestrzennym, dookólnym dźwiękiem. Niecodzienna atmosfera towarzysząca seansom gwarantuje niezapomniane wrażenia, które pozostaną z odbiorcami jeszcze na długo po wyjściu z Planetarium.

Piotr Piotrowski

Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, organizując warsztaty i pokazy edukacyjne z zakresu nauk przyrodniczych, robotyki, astronomii i astrofizyki na terenie całej Polski. Z wykształcenia inżynier, swoje doświadczenie zdobywał na kursach i spotkaniach doszkalających. Pasjonat nauk o Wszechświecie, na bieżąco śledzi najnowsze doniesienia naukowe. Swoją wiedzę przekazuje w sposób niezobowiązujący i rozrywkowy.

Kontakt

Od 10 lat na rynku ogólnopolskim

Pokazów edukacyjnych i rozrywkowych w ofercie

Nasze Planetarium Mobilne obsługuje szkoły, przedszkola i wydarzenia w całej Polsce, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi, widowiskowe pokazy oraz pełne zaplecze techniczne. Oferta Planetarium wpisuje się w scenariusze zajęć edukacyjnych, wyjazdów firmowych, integracyjnych, a także wielu różnorodnych imprez.

Obsłużonych widzów

FAQ

Poproś o ofertę

Dołącz do naszej grupy!